Strona Główna Motyle.info - Portal Lepidopterologiczny
Fascynacja - Wiedza - Ochrona

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Uwaga - zdecyduj o przyszłości portalu.
Autor Wiadomość
Sławek Kuczkowski 
Administrator

Zainteresowanie grupą: Geometridae
Dołączył: 26 Cze 2004
Posty: 252
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2004-06-29, 00:01   Uwaga - zdecyduj o przyszłości portalu.

Uwaga !

Jak zapewne wiecie, istnieje strona Krzysztofa Jonko, która jest internetowym atlasem motyli .
Część z jej działów pokrywa się z działami tego Portalu (np. Download, Galeria).
W portalu zaś każdy użytkownik może mieć swoją galerię, używać czatu itp.

Istnieje też forum entomologiczne Jacka Kurzawy, które zawiera podforum dotyczące motyli.

Razem z Darkiem wpadłem na pomysł, aby zintegrować te strony -idealne połączenie - interaktywny atlas motyli, forum motylarskie, wraz z portalem motylarskim.

Co o tym sądzicie?
Wypełnijcie ankietę i jeśli chcecie wyrazić szerzej swą opinię, to proszę dodajcie komentarz do tej wiadomości.
Pamiętajcie Drodzy Motylarze - przyszłość Waszego Portalu zależy od Was.
- Redakcja
 
 
   
wanki

Dołączył: 13 Wrz 2004
Posty: 1
Wysłany: 2004-09-13, 12:09   

Jestem nowy wiec moze nie powinienem sie wypowiadac ale mysle ze byloby to dobre rozwiazanie Pozdrawiam Sebastian
 
   
Piotr Sroka 

Wiek: 48
Dołączył: 22 Wrz 2004
Posty: 1
Skąd: Legionowo
Wysłany: 2004-09-22, 17:39   

nie wiem , zobaczymy ... w sumie wszyscy siedzą na forum Jacka i tak , ale może coś z tego będzie...
 
 
   
Sławek Kuczkowski 
Administrator

Zainteresowanie grupą: Geometridae
Dołączył: 26 Cze 2004
Posty: 252
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2004-09-25, 21:47   

Co do Forum Jacka, to masz Piotrze rację.
Niedawno właśnie dogadaliśmy się z Jackiem co z tym wszystkim zrobić. W najbliższym czasie postaramy się przenieść całą działalność forum stąd na stronę entomo.pl, a tu postaramy się wprowadzić możliwość pisania artykułów. Na razie są to jeszcze plany i jak się to wszystko uda - czas pokaże.
 
 
   
G. Banasiak 

Zainteresowanie grupą: Gracillariidae, Lyonetiidae, Sphingidae
Wiek: 58
Dołączył: 08 Paź 2004
Posty: 1
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 2004-10-08, 18:34   

Jeśli jako autorzy "konkurencyjnych" w końcu portali możecie się dogadać, to moim zdaniem nie ma sensu konkurowanie. Lepiej podzielić role i połączyć wszystko w całość. Sądzę, że większość osób, które z wszystkich tych stron korzystają przyjmie to z aprobatą i zadowoleniem. Życzę powodzenia.
 
 
   
Sławek Kuczkowski 
Administrator

Zainteresowanie grupą: Geometridae
Dołączył: 26 Cze 2004
Posty: 252
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2004-10-14, 20:41   

Takie rozwiązanie byłoby najwygodniejsze dla internautów, ale jest niestety trudne do wykonania z technicznego punktu widzenia - nie można zrobić dwóch portali w oparciu o to samo forum (podobny do naszego portal Jacka jest obecnie w przygotowaniu). Poza tym obciążenie jednego serwera dwoma portalami to też dość kłopotliwa sprawa - niestety brakuje sponsora na szybki serwer. Byc może w przyszłości wszystko będze w pełni zintegrowane, na razie skupimy się na "podziale ról".
 
 
   
Jacek Kurzawa
Gość
Wysłany: 2004-10-16, 01:30   Integracja

Udało mi się założyć linka z mojego na to forum, tak więc Artykuły o motylach można pisać wchodząc z głównej http://www.entomo.h4c.pl/forum/index.php na http://www.motyle.info/forum/cms_articles.php
O to mniej więcej chodziło. Więcej raczej nie da się zrobić, bo taka jest konstrukcja portali (php + mysql).
 
   
Damian 
Lepidoptera


Zainteresowanie grupą: Rhopalocera i Heterocera
Wiek: 36
Dołączył: 17 Paź 2004
Posty: 62
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: 2004-10-17, 18:25   

Myśle, że to będzie dobre rozwiązanie.Jeżeli administratorowie tych trzech witryn są w zgodzie to jest to dobra droga do sukcesu.Jakieś problemy już wystąpiły, myśle że to nie nieumożliwi połączenia i wszystko się uda.
Pozdrawiam i życzę powodzenia
Damian Bruder
 
 
   
Jakub Augustyniak 
Lepidoptera

Zainteresowanie grupą: Motyle dzienne
Wiek: 38
Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 1
Skąd: Chorzelów - Kraków
  Wysłany: 2004-10-25, 08:26   

Fajna sprawa taki portal - sądzę jednak że nie ma sesnu otwierać tu nowego forum, bo jak powiedział Piotrek i tak wszyscy siedzą u Jacka - bardzo podoba mi się że ten potral został połączony z forum na entomo - taka obupólna (w zazadzie trójpólna bo nie zapominajmy o Krzyśku Jonko) współpraca na pewno da wiele dobrego
pozdrawiam

Kuba :D
 
 
   
ots128 
ZaWiSaKi moja pasja


Zainteresowanie grupą: Motyle Nocne i inne
Wiek: 38
Dołączył: 02 Cze 2006
Posty: 108
Skąd: Lublin/Przemyśl
Wysłany: 2006-06-03, 19:59   

Tak to dobra decyzja!! :lol:
_________________
[ ... ]
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl lightbrown
statystyka