Strona Główna Motyle.info - Portal Lepidopterologiczny
Fascynacja - Wiedza - Ochrona

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziwny modrogończyk?
Autor Wiadomość
Krzysiek Jonko 
www.lepidoptera.pl

Zainteresowanie grupą: Lepidoptera
Wiek: 54
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 8
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2007-08-11, 11:49   

Widzę temat stary jak świat, a ja dopiero na niego wlazłem ;-)
Kilka słów wyjaśnienia:
strona jest naprawdę duża - praktycznie nie sposób podać źródeł, z których zbieram informacje. Musiałbym podać chyba wszelką dostępną literaturę, co moim zdaniem jest zupełnie bez sensu - dlatego właśnie nie podaję tego na stronie. Wiem, że wielu ludzi ma mi to za złe ale zastanówcie się: jeśli autor X podaje występowanie III-V a autor Y: II-V to który ma rację? Co według was powinno się znaleźć na stronie? Dane autora X bo on ma więcej tytułów naukowych? Takie rozumowanie jest bez sensu. Jak kilku z Was zauważyło dane podawane na stronie są ORIENTACYJNE i nie należy ich brać dosłownie. Ja osobiście uważam, że dane orientacyjne są znacznie bardziej wartościowe niż brak jakichkolwiek danych.

Na koniec napiszę jeszcze jedno: strona to tylko moje hobby. Niestety nie mam tyle wolnego czasu ile bym chciał, ale każdy zarejestrowany użytkownik ma prawo do dodawania i korekty informacji zawartych na stronie. Aktualnie mam zarejestrowanych ponad 600 użytkowników, zgadnijcie ilu dopisało cokolwiek do bazy?
2 (słownie DWÓCH).
Krytykować jest bardzo łatwo, zrobić coś konstruktywnego - znacznie trudniej. Pamiętajcie, że liczę na pomoc każdego z Was - no chyba, że nie zależy Wam na jakiejkolwiek wartości zawartych na mojej stronie...

PS. Mam nadzieję, że nie wsadziłem kija w mrowisko ;-D
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl lightbrown
statystyka